Látková vložka s vkládací vložkou černé barvy z bambusu velikost M LadyPad

favorite_border favorite
Látková vložka s vkládací vložkou černé barvy z bambusu velikost M LadyPad
  • Látková vložka s vkládací vložkou černé barvy z bambusu velikost M LadyPad
Jsme tu pro Vás Se vším Vám poradíme
Výhodné doručení
Rychlá a pohodlná doprava
Rádi Vám pomůžeme

Nepropustné vložky LadyPad z bambusu a certifikované BIO bavlny, které jsou ideální pro použití přes den. Jsou vhodné především pro ženy s alergiemi nebo s citlivostí na chemické látky. Budete se s nimi cítit jako v bavlnce. Vložka se skládá ze dvou částí. Vnější vložka je s křidélky, které se zapínají na patentky. Vnitřní vložka je nepropustná vrstva. Více informací naleznete zde >>
  • Příjemné na dotek
  • Vyrobeno v České republice
  • Jedinečný zerowaste přístup
Na skladě není dostatek produktů
266 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
LadyPad

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Nepropustné vložky LadyPad z bambusu a certifikované BIO bavlny, které jsou ideální pro použití přes den. Jsou vhodné především pro ženy s alergiemi nebo s citlivostí na chemické látky. Budete se s nimi cítit jako v bavlnce. Vložka se skládá ze dvou částí. Vnější vložka je s křidélky, které se zapínají na patentky. Vnitřní vložka (vkládací), jejíž součástí je nepropustná vrstva, se vkládá do vnější vložky.

Vývoj a výroba

Vložky LadyPad jsou vyrobeny v České republice. Veškeré použité materiály jsou testovány na škodlivé látky podle normy Oeko-Tex Standard 100.Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vlna či chemikálie, které mohou způsobovat podráždění pokožky či sliznice. Materiál používaný k výrobě běžných vložek je navíc často bělený chlórem, což v nich zanechává určité množství toxického dioxinu. Pěstování BIO bavlny je mnohem šetrnější k přírodě než konvenční. Při jejím pěstováním se nepoužívají chemikálie zakázané při pěstování plodin a bavlna není zpracovávána za použití dalších toxických látek, z nichž část ve vláknech zůstává a dostává se do kontaktu s pokožkou.

Zpracování a balení

Látková vložka s vkládací vložkou černé barvy z bambusu velikost M LadyPad je vyrobena šetrnou metodou s láskou a úctou k přírodě. Na její zhotovení byly použity jen přírodní, ale zato funkční ekologické materiály. Díky těmto pevným materiálům Vám vydrží opravdu dlouho. Ideální je pro milovníky konceptu zerowaste, neboť vydrží léta a už nikdy nebudete potřebovat jednorázovou. Je hebká na dotek, příjemná na kůži a svou práci odvede brilantně.

Mohlo by Vás zajímat