Aroma Difuzér Naturalis - 400ml

favorite_border favorite
Aroma Difuzér Naturalis - 400ml
  • Aroma Difuzér Naturalis - 400ml
Jsme tu pro Vás Se vším Vám poradíme
Výhodné doručení
Rychlá a pohodlná doprava
Rádi Vám pomůžeme

Aroma difuzér je nenahraditelný pomocník v aromaterapii i v celé řadě klinik zaměřených na léčení respiračních onemocnění, domácností či kanceláří. Díky ultrasonické technologii se voda nezahřívá, čímž zůstává zachována kvalita éterických olejů. Provoňte svou domácnost např. esenciálním limetovým olejem a dopřejte si chvíli pohody např. ve svém obývacím pokoji. Více informací naleznete zde >>
  • Zachovává kvalitu éterických olejů
  • Provoní, zvlhčuje a dezinfikuje ovzduší
  • Jednoduché ovládání, poutavý design
Skladem
Prodloužená záruka - možnost vrácení zboží do 100 dnů
1 099 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
Uživatelské recenze
Heureka.cz [29. 5. 2022]
Nakupovala jsem u vás poprvé, oceňuji rychlé dodání.
Heureka.cz [17. 9. 2021]
addvřele doporučuji vše ok
Heureka.cz [27. 3. 2021]
addvše ok
Heureka.cz [6. 12. 2019]
S obchodem jsem byla spokojená. Došlo k reklamaci, která byla velice rychle a k mé spokojenosti vyřízena. Zaměstnanci obchodu komunikují obratem a jsou vstřícní. Obchod a výrobky doporučuji ostatním kupujícím.
Naturalis

Vlastnosti produktu

Účinky aroma difuzéru

Počátky používání jistých forem aroma difuzérů jsou staré až tisíce let. Nejdříve se vonné byliny nahřívaly v kotlíku nad zapáleným ohněm. Současné moderní aroma difuzéry jsou řízeny elektronicky a hlavně jsou šetrné k éterickým olejům. Nejčastější použití aroma difuzérů má 3 roviny. První z nich je odborné léčení dýchacích, nervových, kožních či lehkých psychických onemocnění pomocí aromaterapie. V této fázi specialista na přírodní medicinu / aromaterapii podrobně zmonitoruje zdravotní stav pacienta a připraví směsi esenciálních olejů, které mají blahodárné účinky na daný konkrétní zdravotní problém. Výsledkem je utlumení či vymizení symptomů a hlavně eliminování přičiny zdravotní komplikace. Druhým nejčastějším důvodem používání aroma difuzérů je navození přátelské atmosféry při cvičení jógy, pilatesu, stretchingu či jiných sportech. Díky příjemné vůni se tělo dokáže uvolnit a zrelaxovat, čímž podtrhne účinek relaxační fyzické aktivity. Třetím nejčastějším důvodem používání aroma difuzérů je provonění a zdezinfikování vzduchu v uzavřených místnostech. Nejčastěji jimi jsou kanceláře, zasedací místnosti, komerční obchody či obývané místnosti v bytě či rodinném baráčku. Díky správně zvoleným esenciálním olejům (též nazývaným aroma olej, vonný olej, esenciální olej atp.) požadavanou místnost krásně provoníte, čímž uděláte dojem na své blízké či příchozí hosty.  

Použití aroma difuzéru

Použití aroma difuzéru je velmi jednoduché. Stačí jen odkrýt horní víko, nalít dovnitř libovolné množství vody (doporučujeme 100 ml až 300 ml), do vody nakapat cca 2-3 kapky přírodního esenciálního oleje na 100 ml vody, zavřít horní víko a následně difuzér připojit přes kabel (který je součástí balení) do zásuvky. Následně jen zmáčknete jedno tlačítko a difuzér je v provozu. 

Technické parametry aroma difuzéru

Aroma Difuzér Naturalis používá speciální ultrasonický princip, který atomizuje vodu i přítomný esenciální olej. Výsledkem je, že se voda nezahřívá, esenciální olej zůstane ve 100% kvalitě, nijak se neznehodnotí (což často bývá u svíčkových aroma lamp) a kromě nezměněné vůně blahodárně působí i na zdraví. Éterický olej spolu s vodou se do ovzduší uvolňuje postupně a to vrchní částí difuzéru. Do několika vteřin od zapnutí tedy uvidíte jemnou, lehce chladnou a krásně vonící "mlhu". Součást pláště difuzéru je design "kapky", která je podsvícena decentním barevným světlem. Navolit si můžete modrou, fialovou, zelenou, žlutou či červenou barvu např. podle designu místnosti, aktuální situace (pro aktivnější fyzikou zátěž se hodí červená, pro relaxaci zase světle žlutá) či Vaší momentální nálady.

Objem 400 ml
Technologie Ultrasonický princip
Napájení Adaptér do zásuvky. Výsledné napětí je 24 V
Rozměry 16,8 cm x 16 cm
Výkon 14 W
Možnost automatického vypnutí za 1 hodinu, 3 hodiny či 6 hodin
Materiál PP / ABS / PC
Design Dřevo / bambus
Automatické vypnutí v případě nedostatku vody v nádrži Ano
Návod k použití

Návod na Difuzér naturalis

Mohlo by Vás zajímat