Téměř 10 let jsme zjištovali, které služby Vám dělají největší radost. Zajímalo nás, podle čeho si vybíráte ten "svůj" e-shop. Mravenčí práci jsme jednoho dne vše poskládali jako domeček z karet a vytvořili Vám na míru takové služby, které Vám ušetří čas, zpříjemní nakupování či ušetří peníze.

Každý zákazník od nás něco dostane. Šejkr zdarma, nerezové zerowaste brčko či další z mnoha dárků. Koupíte si u nás produkt, ale najednou zjistíte, že Vám nevyhovuje? Nezoufejte. U nás máte možnost vrátit zboží do 100 dnů bez udání důvodu. A aby to nebylo málo, nabízíme bezplatné konzultace ohledně Vašeho zdravotního stavu s certifikovanou výživovou poradkyní.

Proč u nás rádi nakupujete

1) Vyznáme se v sortimentu

Osobně jsme vybírali každý produkt

Jelikož máme velice dobré vztahy se všemi našimi dodavateli, měli jsme možnost osobně vybrat každý produkt z našeho sortimentu. Vybírali jsme svědomitě. Hlavou i srdcem pouze ty nejkvalitnější kousky, abyste byli co možná nejvíce spokojeni.

Produkty máme vyzkoušené sami na sobě

Jelikož produkty, které Vám nabízíme musíme též znát i my, rozhodli jsme se, že sami na sobě vyzkoušíme všechny relevantní produkty, které u nás můžete koupit. Když jsme s produktem spokojeni, tak Vám ho doporučíme a umožníme Vám ho zakoupit, a když se náhodou stane, že s nějakým produktem spokojeni nejsme, tak ho do naší nabídky vůbec nezařadíme. My jsme tedy Vaše vstupní kontrola.

Naše práce nás baví

I ta nejjednodušší práce je ve finále špatně odvedená v případě, že Vás nebaví. Proto my děláme práci, která nás baví. Následně pak vše vypadá jednoduše, práce odsýpá a máme výsledky, které zejména oceníte Vy, naši zákazníci. Protože chceme, abyste byly spokojeni i Vy, naši práci děláme s radostí.

2) Vysoká kvalita a nízká cena

Prvotřídní dodavatelé

Naši dodavatelé jsou prostě klasa. Patří mezi ty nejlepší ze svého oboru. A proto jsme si je vybrali. Přesně vědí, jak má produkt chutnat a jaké má mít složení. A právě proto jsme si je vybrali.

Skvělá kvalita

Kvalita našich výrobků je prvotřídní. Maji řadu certifikátů jakosti a mezinárodních uznání. Kosmetika je čistě přírodní bez chemických úprav. Potraviny jsou z čistých a neupravovaných plodin. Doplňky stravy jsou zase tvořeny pod přísným dozorem vědců či lékařů.

Důkladná kontrola

Naše produkty pravidelně procházejí řadou přísných kontrol. První instance kontroly je během sklizně, další po zpracování a finální po výrobě hotového produktu. V případě, že je produkt vyráběn v zahraničí, certifikát má dvojí - zahraniční i český. V případě, že se jedná o ryze český produkt, certifikát má tuzemský po přísných a pravidelných kontrolách.

3) Rychlá a pohodlná doprava

Poštovné zdarma od 1100 Kč

To, že u nás najdete kvalitní produkty už víte. Ale u nás navíc máte při nákupu od 1100 Kč dopravu zcela zdarma. Platíme ji za Vám my. Tzn. že zboží máte levnější než v klasickém obchodně a navíc s doručením zdarma.

Vyberte si přepravce dle Vašeho gusta

Volnost a svoboda. To jsou jedny z nejdůležitějších lidských potřeb. A u nás máte volnosti více než dost. Můžete si vybrat mezi přepravou kurýrem DPD, Českou poštou či osobním odběrem na více než 3000 místech skrz výdejny Zásilkovny. Vyberte si přepravce podle Vašeho gusta.

Osobní odběr na více než 3000 místech v ČR a SR

Preferujete osobní odběr místo doručení na poštu či domu? U nás máte na výběr z více než 3000 míst, kde si zboží můžete vyzvednou. Jsou v každém větším a řadě malých měst. Odběrné místo máte takřka pár kroků od domova. Využijte síť výdejen Zásilkovny.

4) Garance spokojenosti

Prodloužená lhůta na vrácení

Zakoupili jste si zboží a zjistili jste, že není podle Vašeho gusta? A zjistili jste to po 100 dnech? Nic se neděje. Tedy u nás ne. My Vám totiž garantujeme 100 dnů na vrácení neporušeného zboží zpět k nám a bez udání důvodu.

Bezpečná platba

Pakliže jste se rozhodli zaplatit platební kartou, můžete být naprosto v bezpečí. Naše platební brána je zašifrovaná, chráněná a bráněna proti všech možným útokům. Nemůže se tedy stát, že by se Vaše peníze doručily do cizí peněženky či byly jinak zneužity.

99% spokojených zákazníků

Jelikož si velice vážíme našich zákazníků, jsme rádi, že máme 99% spokojenost s nákupem (dle hodnocení na Heureka.cz). Ale nebojte. Neusneme na vavřínech. Ba naopak. To nás ještě více motivuje k tomu, abychom zlepšovali naše služby a Vy jste s námi byli ještě více spokojeni.

Vrácení zboží / Reklamace

Neotevřené a nepoškozené zboží u nás můžete vrátit do 100 dnů od jeho zakoupení. A bez udání důvodu. Za toto vrácené zboží Vám můžeme vrátit peníze nebo ho vyměnit za jakékoli jiné zboží ve stejné cenové hladině. Pokud se bude cena zboží lišit, cenový rozdíl Vám vyrovnáme. Zákazník může zboží zaslat poštou či kurýrní společností na adresu: GreenFit.cz, Zelená 487, 252 62 Horoměřice. Částku za zaslání zboží hradí odesílatel. Reklamace zboží ze závažných důvodů může zákazník po dobu 2 let od jeho zakoupení (v případě nepotravinových produktů). Zboží může reklamovat z důvodu poškozeného obalu či znehodnoceného obsahu či poškození zboží (např. elektronická zařízení). Částku za zaslání zboží hradí odesílatel. Prodejce zboží převezme, kvalitář posoudí závažnost reklamace a stupeň poškození výrobku. Prodejce má na posouzení reklamace 30 dní. Za toto vrácené zboží Vám buď vrátíme peníze nebo ho vyměníme za jakékoli jiné zboží ve stejné cenové hladině. Pokud se bude cena zboží lišit, cenový rozdíl se vyrovná.