Semante by Naturalis

Semante by Naturalis je označení naší další produktové řady - BIO kosmetiky. Stejně jako u zelených potravin, superpotravin či čajů, tak i u kosmetiky si zakládáme na prvotřídní kvalitě, certifikátech jakosti a pečlivosti, se kterou celý proces tvoříme. Výroba samozřejmě probíhá v České republice. Jsme hrdými držíteli certifikátů CPK a CPK BIO, které nám udělila přední česká certifikační autorita. Letité zkušenosti, smysl pro detail a kvalitní suroviny - to děla naši kosmetiku tak jedinečnou.

Přírodní kosmetiku jsme vymýšleli, koncipovali a začali vyrábět s důrazem na prvotřídní kvalitu, transparentnost surovin, správné výrobní postupy a letité know-how našeho hlavního mistra výroby. Ten se výrobou kosmetiky zabývá již více než dvacet let, vyvinul stovky receptur vymyslel desítky funkčních výrobních postupů a udělal zdravějšími a šťastnějšími desítky tisíc zákazníků v celé České republice. U nás jste tedy v dobrých rukách.

Díky za studena lisovaným BIO olejům, aromaterapeutickým silicím a bylinným extraktům naše kosmetika obsahuje celou řadu nepostradatelných vitaminů a dalších látek pro dokonalou hydrataci a revitalizaci pokožky. Samozřejmě neobsahuje parabeny, silikony, umělé parfemace ani žádné jiné chemické látky. Složení je tedy vhodné i pro citlivé jedince.

 
Seřadit podle: