Masážní svíčka v plechové dóze s nálevkou s vůní vanilky BIO Stuwa - 50 ml

favorite_border favorite
Masážní svíčka v plechové dóze s nálevkou s vůní vanilky BIO Stuwa - 50 ml
  • Masážní svíčka v plechové dóze s nálevkou s vůní vanilky BIO Stuwa - 50 ml
Jsme tu pro Vás Se vším Vám poradíme
Výhodné doručení
Rychlá a pohodlná doprava
Rádi Vám pomůžeme

Svíčka a masážní olej v jednom? Geniální! Ve Stuwě ji umíchali z těch nejjemnějších surovin v BIO kvalitě a usadili ji v praktické plechové dóze s výlevkou. Kromě hřejivého plamínku bez škodlivin si se svíčkou můžete vychutnat i relaxační masáž prohřátým kokosovým a sojovým olejem, karnaubským voskem a aloe vera. Svíčka vás oslní jemnou vůní vanilky a nese certifikát BDIH. Více informací naleznete zde >>
  • Příjemná vůně
  • Vyrobeno v Německu
  • Přírodní složení + certifikáty jakosti
Certifikát: vegan Certifikát: bdih cosmos organic
Na skladě není dostatek produktů
196 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
Stuwa

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Svíčka a masážní olej v jednom? Geniální! Ve Stuwě ji umíchali z těch nejjemnějších surovin v BIO kvalitě a usadili ji v praktické plechové dóze s výlevkou. Kromě hřejivého plamínku bez škodlivin si se svíčkou můžete vychutnat i relaxační masáž prohřátým kokosovým a sojovým olejem, karnaubským voskem a aloe vera. Svíčka vás oslní jemnou vůní vanilky a nese certifikát BDIH Cosmos Organic, který ručí za nejvyšší kvalitu ingrediencí, přírodní původ vůní i barviv a šetrnost k pokožce.

Vývoj a výroba

Německá rodinná manufaktura Stuwa zútulňuje domovy lidí svými svíčkami již téměř sto let. V ručně vyráběných svíčkách se tak odráží silná tradice a vášeň pro řemeslo, ale také snaha o udržitelnost. K přírodě i člověku šetrné smýšlení promítli do své veganské řady, netestované na zvířatech, která využívá kvalitní přírodní ingredience a rozložitelné či recyklovatelné materiály.Ačkoli spjatost s rodinnou tradicí je cítit z každé jejich svíčky, firma Stuwa jde s dobou a oživuje své produkty také inovacemi. Na cestě k udržitelnosti k výrobě využívají kvalitní přírodní materiály a využívají obnovitelné zdroje.

Zpracování a balení

Masážní svíčka v plechové dóze s nálevkou s vůní vanilky BIO Stuwa - 50 ml byla vyrobena šetrnou metodou s úctou k přírodě. Nejsou v ní přidány těkávé či zdraví škodlivé chemické látky ani jiné složky, které by ji mohly znehodnotit či negativně ovlivnit zdraví. Obal je vyroben z recyklovatelného materiálu, který uchrání jeho vzácný vnitřek před okolními vlivy, ale zároveň nezatěžuje přírodu.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku svíčky. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem.