Menstruační kalhotky pro střední a slabou menstruaci velikosti (L) Snuggs

favorite_border favorite
Menstruační kalhotky pro střední a slabou menstruaci velikosti (L) Snuggs
  • Menstruační kalhotky pro střední a slabou menstruaci velikosti (L) Snuggs
Jsme tu pro Vás Se vším Vám poradíme
Výhodné doručení
Rychlá a pohodlná doprava
Rádi Vám pomůžeme

Vypadají jako klasické kalhotky, jsou i stejně pohodlné a elegantní, ale dokáží mnohem víc. Pratelné kalhotky Snuggs pro střední a slabou menstruaci jsou opakovaně použitelné a plnohodnotně nahradí jednorázové vložky a tampóny. Funkční vrstva z high-tech materiálů s nanovlákny zvládne absorbovat až dvakrát tolik, co klasická vložka. Zdravotně nezávadný materiál je prodyšný. Více informací naleznete zde >>
  • Příjemné na dotek
  • Vyrobeno v České republice
  • Jedinečný zerowaste přístup
Certifikát: oeko tex standard
Skladem
703 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
Snuggs

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Vypadají jako klasické kalhotky, jsou i stejně pohodlné a elegantní, ale dokáží mnohem víc. Pratelné kalhotky Snuggs pro střední a slabou menstruaci jsou opakovaně použitelné a plnohodnotně nahradí jednorázové vložky a tampóny. Funkční vrstva z high-tech materiálů s nanovlákny zvládne absorbovat až dvakrát tolik, co klasická vložka. Kalhotky tak můžete měnit jen jednou denně. Zdravotně nezávadný materiál je navíc velmi prodyšný, s kalhotkami se tak cítíte v suchu a sebejistě.

Vývoj a výroba

Mladičká značka menstruačních kalhotek Snuggs vznikla v českých luzích a hájích a svými výrobky přinesla svěží vítr do světa menstruačních pomůcek. Za pomoci inovativních technologií pomáhá ženám, aby své dny prožívaly ve větším pohodlí, sebejistě a s co nejmenším dopadem na životní prostředí. Od vynálezu tampónů a vložek už uběhlo 80 let, ve Snuggs proto věří, že je čas na změnu. Jejich vysoce kvalitní menstruační kalhotky vydrží desítky cyklů praní, a nahradí tak velkou spoustu klasických jednorázových tampónů a vložek.Hlavní misí značky Snuggs je změnit prožitek žen z menstruace a poskytnout jim co největší pohodlí. Vybírat můžete ze 6 velikostí černých kalhotek pro středně silnou a slabší menstruaci. Pro intimní hygienu pak vyzkoušejte příjemné a šetrné mycí gely s kyselinou mléčnou.

Zpracování a balení

Menstruační kalhotky pro střední a slabou menstruaci velikosti (L) Snuggs byly vyrobeny šetrnou metodou s láskou a úctou k přírodě. Na jejich zhotovení byly použity jen přírodní, ale zato funkční ekologické materiály. Díky těmto pevným materiálům Vám vydrží opravdu dlouho. Ideální jsou pro milovníky konceptu zerowaste, neboť vydrží léta a už nikdy nebudete potřebovat jednorázové. Jsou hebké na dotek, příjemné na kůži a svou práci odvedou brilantně.