Lufa pro univerzální použití Eatgreen - 20 cm

favorite_border favorite
Lufa pro univerzální použití Eatgreen - 20 cm
  • Lufa pro univerzální použití Eatgreen - 20 cm
Jsme tu pro Vás Se vším Vám poradíme
Výhodné doručení
Rychlá a pohodlná doprava
Rádi Vám pomůžeme

Zbavte se umělých produktů v kuchyni v koupelně i při běžném úklidu a používejte zcela přírodní houbu z lufy - žádné plasty, ropné deriváty nebo lepidla. Po namočení změkne a výrazně nabude na objemu. Její struktura je ideální i pro čištění zaschlých zbytků jídla a přitom povrchy nepoškrábe. Má velmi dlouhou životnost - při běžném používání asi 3 měsíce. Více informací naleznete zde >>
  • Ideální do domácnosti
  • Vyrobeno v Řecku
  • Jedinečný zerowaste přístup
Certifikát: bio
Na skladě není dostatek produktů
78 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
Eatgreen

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Zbavte se umělých produktů v kuchyni v koupelně i při běžném úklidu a používejte zcela přírodní houbu z lufy - žádné plasty, ropné deriváty nebo lepidla. Po namočení změkne a výrazně nabude na objemu. Její struktura je ideální i pro čištění zaschlých zbytků jídla a přitom povrchy nepoškrábe. Má velmi dlouhou životnost - při běžném používání asi 3 měsíce. Z této lufy si navíc můžete vytvořit několik menších kousků a každý z nich využít v domácnosti na něco jiného. Stačí ji jednoduše nastříhat. Perfektně slouží v kuchyni, koupelně i při čištění nejrůznějších povrchů. Použít ji můžete bez obav i na tělo.

Vývoj a výroba

Domovem lufy válcovité, která je odrůda tykve, jsou tropy jihovýchodní Asie, Afriky či Jižní Ameriky. Její vlastnosti byly oceňované již ve starém Egyptě. Nezralé plody se často používají jako zelenina. Z dozrálých plodů se vyrábí např. přírodní houby jak na znečištěné povrchy, tak i na lidskou pokožku. Díky svým jedinečným vlastnostem jsou nyní oceňované i v Evropě. Kvůli svému 100% přírodnímu původu ji můžete kompostovat i v domácích kompostérech.

Zpracování a balení

Lufa pro univerzální použití Eatgreen - 20 cm je vyrobena šetrnou metodou s úctou k přírodě. Na její zhotovení byly použity jen přírodní ekologické materiály. Díky pevným materiálům Vám vydrží opravdu dlouho. Ideální je pro milovníky konceptu zerowaste, neboť vydrží léta a už nikdy nebudete potřebovat jednorázovou. Je hebká na dotek a svou práci odvede brilantně.

Mohlo by Vás zajímat