Podpora Imunity Naturalis - 70g

Kvalita:
Vhodný i pro:
Způsob přípravy / konzumace:
favorite_border favorite
Podpora imunity Naturalis BIO - 70g
  • Podpora imunity Naturalis BIO - 70g
  • Podpora imunity Naturalis BIO - 70g
Jsme tu pro Vás Se vším Vám poradíme
Výhodné doručení
Rychlá a pohodlná doprava
Rádi Vám pomůžeme

Podpora imunity od Naturalis je speciální směs medicinálních hub z tradiční ájurvédské medicíny. Díky speciální kombinaci reishi, chagy, hericia a cordycepsu podporuje přirozenou obranyschopnost a kompletní imunitní systém. Více informací naleznete zde >>
  • Mimořádně účinný pro podporu imunity
  • Pěstováno tradičními způsoby
  • Cena jedné dávky pouze 3,55 Kč
Certifikát: gmp Certifikát: sgs Certifikát: cqc
Skladem
253 Kč

346 Kč za 100 g

S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
Zde si vyberte druh balení
?
x
Máte již naši plechovou dózu doma? Můžete si u nás zakoupit pouze uzaviratelný sáček, který do dózy jednoduše vložíte (edice STANDARD).
Naturalis

Vlastnosti produktu

Schválené Zdravotní účinky

Speciální směs „Podpora imunity” díky svému složení tradičních medicinální hub podporuje přirozenou obranyschopnost - imunitní systém1, přispívá k normální funkci oběhové soustavy2 a k normální hladině cholesterolu v krvi3. Již od pradávna v daleké Číně tamní obyvatelé pravidelně konzumovali cordyceps, reishi, chagu a hericium. I díky těmto vzácným houbám bylo čínské zdravotnictví jedno z nejuznávanějších na celém světě a do dnes se jím naše západní medicina v mnohém inspiruje.

Vývoj a výroba

Na vývoji funkční směsi „Podpora imunity” dlouhé měsíce pracovali inženýři s mnohaletými zkušenostmi v medicině a zdravé výživě. Cíl tohoto vývoje byl jednoduchý - vymyslet a v přesném poměru namíchat produkty tradiční čínské medicíny, které by zvyšovaly odolnost imunitního systému. Samotná realizace tak jednoduchá nebyla. Po stovkách testů se nakonec podařilo vymyslet a vyrobit jedinečnou směs medicinálních hub. Samotná výroba probíhá v ČR v laboratořích, které mají všechny potřebné certifikáty na vývoj, testování i samotnou výrobu potravin a zároveň i doplňků stravy.

Pěstování, zpracování a balení výrobku

Všechny suroviny, které speciální směs „Podpora imunity” obsahuje - cordyceps, reishi, chaga i hericium jsou vysokým extraktem z těch nejkvalitnějších hub. Všechny obsahují 50 % polysacharidů, což je jedna z nejvyšších hodnot. Obsah polysacharidů je s ohledem na kvalitu a účinnost nejdůležitější vlastností. Produkty s menším než 30% obsahem nelze považovat za účinné a jejich pozitivní vlastnosti jsou přinejmenším sporné. Na výrobu 1 kg směsi bylo zapotřebí vypěstovat 20 - 50 kg syrových hub. Balení do odolných obalů v české certifikované balírně garantuje splnění všech norem a zaručuje dlouhodobou ochranu výrobku před znehodnocením.

Doporučená konzumace

Konzumuje se jedna zarovnaná čajová lžička (cca 1 g) 1 - 2x denně. Prášek doporučujeme rozmíchat ve vodě či v oblíbeném koktejlu.

Upozornění

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovejte mimo dosah dětí.

Parametry
Toto balení Vám vydrží dlouhé2 měsíce
Vyrobeno vČR
Hmotnost70 g
Certifikáty kvalityGMP, SGS, CQC
Nutriční hodnoty
Výživové údajena 100 gna 2 g
Energetická hodnota1080,7 kJ / 259,2 kcal21,6 kJ / 5,2 kcal
Tuky1,7 g0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0,5 g0 g
Sacharidy8,7 g0,2 g
z toho cukry0,5 g0,0 g
Bílkoviny8,8 g0,2 g
Sůl0 g0 g
Účinné látkyna 100 gna 2 g
Reishi, chaga, cordyceps, hericium100 g2 g
Zdroje
  • [1] http://registerofquestions.efsa.europa.eu/roqFrontend/questionLoader?question=EFSA-Q-2008-4483
  • [2] http://registerofquestions.efsa.europa.eu/roqFrontend/questionLoader?question=EFSA-Q-2010-00361
  • [3] http://registerofquestions.efsa.europa.eu/roqFrontend/questionLoader?question=EFSA-Q-2010-00359
Mohlo by Vás zajímat