Mína - prací prostředek pro chovatele Catz&Dogz - 1 kg

favorite_border favorite
Mína - prací prostředek pro chovatele Catz&Dogz - 1 kg
  • Mína - prací prostředek pro chovatele Catz&Dogz - 1 kg
Jsme tu pro Vás Se vším Vám poradíme
Výhodné doručení
Rychlá a pohodlná doprava
Rádi Vám pomůžeme

Mína od Catz&Dogz je první český ekologický prací prostředek určený speciálně pro praní textilu jako jsou pelíšky, obojky, vodítka nebo psí oblečky. Má dezinfekční a deodorační účinky. Díky svému jemnému složení nedráždí zvířecí pokožku. Dobře se z textilu odplavuje, takže v něm nezůstávají zbytky, které by mohly působit podráždění či alergie. Více informací naleznete zde >>
  • Jasná volba Vašeho mazlíčka
  • Vyrobeno v České republice
  • Přírodní složení + certifikáty jakosti
Certifikát: ecogarantie
Na skladě není dostatek produktů
193 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
Catz&Dogz

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Mína od Catz&Dogz je první český ekologický prací prostředek určený speciálně pro praní textilu jako jsou pelíšky, obojky, deky, vodítka nebo psí oblečky. Má dezinfekční a deodorační účinky. Díky svému jemnému složení nedráždí zvířecí pokožku. Dobře se z textilu odplavuje, takže v něm nezůstávají zbytky, které by mohly působit podráždění, alergie nebo pro zvířata nepříjemnou vůni.

Vývoj a výroba

Česko-slovenská firma Tierra Verde s.r.o. vyrábí ekologické prostředky pod několika značkami. Ekologická drogerie a kosmetika nesou název Tierra Verde, produkty pro domácí mazlíčky Catz&Dogz, tašky, ručníky a sáčky pro denní použití pak dováží pod značkou Casa Organica či Mama Natura a pro ženy má také menstruační kalíšky Gaia Cup. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.Tierra Verde je česko-slovenský výrobce eko drogerie a kosmetiky. Stojí také za značkami jako jsou Casa Organica (produkty z biobavlny), Mama Natura (útěrky, žínky či kartáče), Catz&Dogz (ekologické prací, čisticí a deodorizační prostředky zaměřené na chovatele domácích zvířat) či Gaia Cup (menstruační kalíšky). V Tierra Verde se přitom řídí mottem: "Žijeme změnou, kterou chceme vidět ve světě.". Že nezůstávají jen u slov dokládá i mezinárodně uznávaná certifikace Ecogarantie®.

Zpracování a balení

Mína - prací prostředek pro chovatele Catz&Dogz - 1 kg byl vyroben šetrnou metodou s úctou k přírodě. Nejsou v něm přidány chemické látky, dobarvovadla, syntetické konzervanty ani jiné látky, které by ho mohly znehodnotit. Obal je vyroben z recyklovatelného materiálu, který uchrání jeho vzácný vnitřek před okolními vlivy, ale zároveň nezatěžuje přírodu.

Složení (INCI)

> 30 % hydrogenuhličitan sodný, > 30 % peruhličitan sodný, < 5 % přírodní rostlinná silice tea-tree + citron

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno jen pro zvířata.