Svíčka se dvěma knoty ve skle s vůní vanilky Stuwa - 210 g

Kvalita:
Vhodný i pro:
favorite_border favorite
Svíčka se dvěma knoty ve skle s vůní vanilky Stuwa - 210 g
  • Svíčka se dvěma knoty ve skle s vůní vanilky Stuwa - 210 g
Jsme tu pro Vás Se vším Vám poradíme
Výhodné doručení
Rychlá a pohodlná doprava
Rádi Vám pomůžeme

Tato po vanilce voňavá svíčka ve skleněné dóze váš domov zútulní hned dvěma hřejivými plamínky. Má dva knoty umotané z nebělené bavlny, hořet vydrží až 20 hodin a nemusíte se s ní obávat škodlivých zplodin. Z řepkového vosku ji tvarují šikovné ruce v německé manufaktuře se stoletou tradicí. A protože si ve Stuwě potrpí na udržitelnost, používají lokálně pěstované suroviny. Více informací naleznete zde >>
  • Příjemná vůně
  • Vyrobeno v Německu
  • Přírodní složení + certifikáty jakosti
Certifikát: vegan
Na skladě není dostatek produktů
264 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
Stuwa

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Tato po vanilce voňavá svíčka ve skleněné dóze váš domov zútulní hned dvěma hřejivými plamínky. Má dva knoty umotané z nebělené bavlny, hořet vydrží až 20 hodin a nemusíte se s ní obávat škodlivých zplodin. Z řepkového vosku ji tvarují šikovné ruce v německé manufaktuře se stoletou tradicí. A protože si ve Stuwě potrpí na udržitelnost, používají pouze lokálně a šetrně pěstovanou řepku. Vosk je plně rozložitelný a má pozitivní bilanci CO2. Svíčka má navíc certifikaci Vegan Society a není testovaná na zvířatech.

Vývoj a výroba

Německá rodinná manufaktura Stuwa zútulňuje domovy lidí svými svíčkami již téměř sto let. V ručně vyráběných svíčkách se tak odráží silná tradice a vášeň pro řemeslo, ale také snaha o udržitelnost. K přírodě i člověku šetrné smýšlení promítli do své veganské řady, netestované na zvířatech, která využívá kvalitní přírodní ingredience a rozložitelné či recyklovatelné materiály.Ačkoli spjatost s rodinnou tradicí je cítit z každé jejich svíčky, firma Stuwa jde s dobou a oživuje své produkty také inovacemi. Na cestě k udržitelnosti k výrobě využívají kvalitní přírodní materiály a využívají obnovitelné zdroje.

Zpracování a balení

Svíčka se dvěma knoty ve skle s vůní vanilky Stuwa - 210 g byla vyrobena šetrnou metodou s úctou k přírodě. Nejsou v ní přidány těkávé či zdraví škodlivé chemické látky ani jiné složky, které by ji mohly znehodnotit či negativně ovlivnit zdraví. Obal je vyroben z recyklovatelného materiálu, který uchrání jeho vzácný vnitřek před okolními vlivy, ale zároveň nezatěžuje přírodu.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku svíčky. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem.