Zelený Čaj Naturalis BIO - 70g

favorite_border favorite
Zelený Čaj Naturalis BIO - 70g
  • Zelený Čaj Naturalis BIO - 70g
  • Zelený Čaj Naturalis BIO - 70g
Jsme tu pro Vás Se vším Vám poradíme
Výhodné doručení
Rychlá a pohodlná doprava
Rádi Vám pomůžeme

Zelený čaj odrůdy Sencha Organic pochází z ekologicky obhospodařovaných plantáží. Vyniká zlatou barvou nálevu a jemně svěží, nasládlou chutí. Více informací naleznete zde >>
  • Vypěstován bez umělých postřiků a hnojiv.
  • Manuálně sklizen i zpracován.
  • Cena jedné dávky pouze 1,41 Kč
Certifikát: bio Certifikát: vegan
Na skladě není dostatek produktů
127 Kč

132 Kč za 100 g

S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
Zde si vyberte druh balení
?
x
Máte již naši plechovou dózu doma? Můžete si u nás zakoupit pouze uzaviratelný sáček, který do dózy jednoduše vložíte (edice STANDARD).
Naturalis
Hlavní složky

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Zelený čaj odrůdy China Sencha Organic patří mezi jednu z nejoblíbenějších odrůd. Jeho oblibu dokládá příjemně svěží, nasládlá chuť, intenzivní vůně i zářivě zlatá barva nálevu. Zelený Čaj Naturalis Vám zlepší náladu dřív, než usrknete první doušek.

Pěstování, zpracování a balení výrobku

China Sencha Organic se pěstuje na vybraných, ekologicky (BIO) kontrolovaných plantážích. Sesbírané listy se lehce naruší a usuší, aby nepodlehly oxidaci a zachovaly si typickou zelenou barvu. Dokonale vysušený čaj je dovážen do České republiky a v balírně certifikované pro práci s BIO potravinami balen do těsně uzavíratelných (ZIP) sáčků, které vylučují zvlhnutí nebo zvětrání. Pro praktické ukládání je čaj umístěn i v plechových dózách.

Doporučená konzumace

Lžičku zeleného čaje přelijte vodou teplou cca 80 °C a nechejte jej 3–5 minuty louhovat. Čaj je přirozeně sladký, přesto ho můžete dochutit medem nebo oblíbeným sirupem z agáve. Smíchejte různé čaje a objevte nečekané kombinace chutí a vůní.

Parametry
Toto balení Vám vydrží dlouhé2,3 měsíce
Forma zpracováníŠetrné sušení
Cena 1 dávky je pouze1,41 Kč
Hmotnost70 g
Certifikáty kvalityBIO